Насіння редиски Дамські пальчики
Нова пошта до відділення (за тарифами перевізника)
Нова пошта до двері кур'єром (за тарифами перевізника)
Самовивіз з магазину (Безкоштовно)
- Онлайн-оплата карткою Visa або Mastercard через WayForPay
- Оплата при отриманні товару (накладений платіж або кур'єру)
- Безготівкова оплата (IBAN) - оплатіть на рахунком без ПДВ
Редис «Дамські пальчики»
Скоростиглий сорт для відкритого грунту і плівкових укриттів, дозріває за 21 день після прокльовування насіння. Коренеплоди гладкі подовжено-циліндричні, головка опукла, довжиною до 6 см, вагою 20-25 г. забарвлення двоколірне, верхня частина червоно-рожева, кінчик білий. М'якоть білосніжна і соковита, слабогострого смаку. Урожайність 1,9-2,1 кг/м2.
Сорт «Дамські пальчики» стійкий до стеблування, цінується за привабливий зовнішній вигляд, придатний для масового збору на пучок.
Висів насіння
Редис досить холодостійка рослина, терпить заморозки до -2 ° С. Його вирощують в польових умовах безрозсадним способом в кілька етапів за сезон, за винятком червня (піде в стрілку).
Весняний посів - в останніх числах березня, коли земля ще промерзла. Щоб свіжий овоч завжди був на вашому столі, сійте частинами з інтервалом в 10-20 днів.
Осінній посів (для середньостиглих сортів) - в кінці липня і до першої декади вересня, в ці терміни формуються великі коренеплоди, які добре лежать.
Підзимній посів - з 10 по 20 листопада, забезпечує збір на три тижні раніше, ніж при ранньовесняному. Вибирають вирівняне сонячне місце, яке не підтоплюється талими водами. Рядки нарізають в жовтні-листопаді, а коли встановиться морозна погода, сіють сухим насінням, і засипають перегноєм або торфом на глибину 2 см.
Щільність висівання насіння редиски «Дамські пальчики»
Висівають в борозни, які протягують один за одним, на відстані 10 см і більше. Проміжок між насінням в канавці близько 5 см, закладення 1-2 см, при глибокому закладенні плоди викривлюються.
З якими культурами краще рости редису?
У відкритому грунті дуже часто використовують, як маячкових культуру, для позначення посадок овочів, які довго і туго сходять, наприклад, рядків моркви і буряка.
Збір урожаю
Здійснюється в міру дозрівання. Всі редиси з білим кінчиком не варто перетримувати, в очікуванні, що коренеплоди наберуть вагу, тому що в подальшому з'являються пустотілості.
Оригінальні коди товару
Середньостиглий коренеплід має насичений червоний колір і круглясту форму, в діаметрі до 3.5см, масою приблизно 20г. Ілка чудовий варіант для салату, мякоть соковита і хрумка, присутня легка пікантна гірчинка. Сорт стійкий до стрілкування і короткочасним перепадам температури. Коренеплоди відрізняються гарною лежкістю, тривалий час здатні зберігати відмінний товарний вигляд.
Оригінальні коди товару
Високопродуктивний пізньостиглий сорт. Від масових всходів до прибирання на зелень - 40-45 днів. Тривалість збирання зелені при весняному посіві в відкритий грунт -до 25 днів. Розетка листя піднесена, листя великі, зелені, з сизим відтінком і восковим напиленням, ароматні.
Оригінальні коди товару
Даний сорт є средньопізнім, виділяється своєю високою врожайністю. Вегетаційний період від посіву до збору 35 - 40 днів. Універсальний сорт, підходить для вирощування в усіх видах грунтів цілий рік, висока рослина, велике листя має яскравий зелений колір і сильний аромат. Характеризується стійкістю до багатьох хвороб. Використовують у свіжому вигляді, для переробки та заморозки.
Оригінальні коди товару
Високоврожайний. Висота рослини — 80-120 см. Листки великі, світло-зеленого кольору, сильно розсічені, без опушення. Зелень ароматна, ніжна, соковита, багата на вітаміни, органічні кислоти та мінеральні солі.
Оригінальні коди товару
Досить холодостійка рослина і при посівах ранньою весною, коли в грунті багато вологи, дає хороший урожай. Коріандр та кінза – це назва різних частин однієї рослини. Коріандром зазвичай називають насіння рослини, а його зелень часто називають кінзою. Вегетаційний період 30-40 днів. Щоб мати свіжу зелень, насіння можна сіяти кілька разів з проміжком часу між посівами 15-20 днів (період посіву – починаючи з ранньої весни до середини літа).