Насіння пряно-ароматичної культури Базилік Зелений
Нова пошта до відділення (за тарифами перевізника)
Нова пошта до двері кур'єром (за тарифами перевізника)
Самовивіз з магазину (Безкоштовно)
- Онлайн-оплата карткою Visa або Mastercard через WayForPay
- Оплата при отриманні товару (накладений платіж або кур'єру)
- Безготівкова оплата (IBAN) - оплатіть на рахунком без ПДВ
Базилік «Зелений»
Однорічна пряно-ароматна рослина, великолистий сорт. Кущ гарний гіллястий декоративний, висотою до 20-30 см в діаметрі 70 см. Листя довгасто-овальне темно-зелене, містить ефірну олію насиченого аромату і смаку, має протизапальну і антибактеріальну дію, чудово дезінфікує ротову порожнину.
Стовчене листя базиліка зеленого в суміші з листям розмарину можуть замінити перець. У теплицях вирощують як рослину, що відлякує шкідників, в тому числі попелицю.
Підготовка ґрунту
Базилік любить сонячні, родючі, добре водо- та повітропроникні ділянки. На постійно вологих і важких землях розвивається погано і зрештою гине. Не можна вирощувати кілька років поспіль на одному місці, це може привести до масового захворювання рослин фузаріозом. Повертати базилік на колишнє місце посадки можна не раніше ніж через 5 років. Можна посадити під молодими фруктовими деревами, крона яких ще не дає тіні. Виходить декоративне ароматне зелене коло, і красиво і корисно - сильний запах базиліка відлякує від дерев шкідників.
Висів насіння базиліка зеленого
Дуже теплолюбний, страждає від найменшого зниження температури і зовсім не виносить заморозків, тому зернята у відкритий ґрунт висівають на початку червня. Комфортний режим появи сходів +25°C.
З якими культурами краще рости базиліку?
Баклажани не мають небажаних сусідів по городу і відмінно себе почувають поруч із запашною пряністю.
Збір врожаю
Як і більшість пряних трав, базилік зелений, необхідно збирати окремими листочками, намагаючись не пошкодити і не висмикнути кущик. Щоб домогтися максимального розгалуження, потрібно видаляти квітконоси, які з'являються, це дасть можливість зрізати молоді та ніжні пагони пару разів на сезон.
Оригинальные коды товаров
Багаторічна рослина, народна назва якої "аптечний кріп", у їжу використовують усі частини рослини - і молоде листя, і потовщені черешки, як у свіжому вигляді, так і переробленому (можна варити, запікати, тушкувати, сушити).
Оригинальные коды товаров
Досить холодостійка рослина і при посівах ранньою весною, коли в грунті багато вологи, дає хороший урожай. Коріандр та кінза – це назва різних частин однієї рослини. Коріандром зазвичай називають насіння рослини, а його зелень часто називають кінзою. Вегетаційний період 30-40 днів. Щоб мати свіжу зелень, насіння можна сіяти кілька разів з проміжком часу між посівами 15-20 днів (період посіву – починаючи з ранньої весни до середини літа).