Насіння шпинату Матадор 10г
Нова пошта до відділення (за тарифами перевізника)
Нова пошта до двері кур'єром (за тарифами перевізника)
Самовивіз з магазину (Безкоштовно)
- Онлайн-оплата карткою Visa або Mastercard через WayForPay
- Оплата при отриманні товару (накладений платіж або кур'єру)
- Безготівкова оплата (IBAN) - оплатіть на рахунком без ПДВ
Шпинат «Матадор»
Середньостиглий сорт, розетка компактна, вагою 20-30 г. Листя зелене, круглоовальне, трохи зморшкувате, з гладким краєм. Містить легко засвоювані білки, вуглеводи, вітаміни С і групи В, провітамін А, мінеральні солі. Використовують молоді листки у свіжому, вареному і тушкованому вигляді, а також для консервації.
Шпинат «Матадор» часто використовують як маячкову культуру в посівах моркви і кореневої петрушки, як ущільнювач редису, качанового салату, селери і навіть суниці.
Підготовка ґрунту
Вимогливий до родючості грунту, слід вирощувати на багатій органічними речовинами ділянці.
Шпинат вимогливий до вологи, при нестачі - зростання листових розеток гальмується, листя грубіє, рослини передчасно стрілкуют.
Висів насіння шпинату «Матадор»
Насіння шпинату проростають при температурі +4°С, сходи і дорослі рослини витримують заморозки до +6°С. Оптимальна температура для росту і розвитку +15°С.
Щоб рівномірно отримувати зелень протягом весни і літа, шпинат сіють в кілька термінів - з кінця квітня і до кінця червня. Для отримання сверхраннего врожаю, можна сіяти і під зиму у другій половині жовтня.
З якими культурами краще рости шпинату?
Зручна культура, бо ні з одним видом рослин у шпинату немає ворожих відносин. Найбільш часто зустрічається у спільних посадках з картоплею, редискою, салатом, помідорами, буряками і квасолею. Коріння шпинату виділяють речовини, які гарно впливають на стан овочів-сусідів, і покращують якість грунту.
Збір врожаю
Забирають листя і молоді пагони в кілька прийомів, коли на рослинах утворилося 5-6 листочків, у міру зростання до періоду масового стрілкування.
Оригинальные коды товаров
Досить холодостійка рослина і при посівах ранньою весною, коли в грунті багато вологи, дає хороший урожай. Коріандр та кінза – це назва різних частин однієї рослини. Коріандром зазвичай називають насіння рослини, а його зелень часто називають кінзою. Вегетаційний період 30-40 днів. Щоб мати свіжу зелень, насіння можна сіяти кілька разів з проміжком часу між посівами 15-20 днів (період посіву – починаючи з ранньої весни до середини літа).