Середньоранній, високоурожайний сорт, вегетаційний період якого складає 35-40 днів. Коренеплід жовтого кольору, круглої форми, масою 200-300 гр. Дуже соковита і смачна м'якоть. Плоди багаті на вітаміни та інші корисні речовини. Сорт стійкий до несприятливої погоди, особливо до холодів.
Насіння редиски Ілка 10г
Нова пошта до відділення (за тарифами перевізника)
Нова пошта до двері кур'єром (за тарифами перевізника)
Самовивіз з магазину (Безкоштовно)
- Онлайн-оплата карткою Visa або Mastercard через WayForPay
- Оплата при отриманні товару (накладений платіж або кур'єру)
- Безготівкова оплата (IBAN) - оплатіть на рахунком без ПДВ
Редис «Ілка»
Середньоранній сорт із дружним формуванням урожаю, вегетаційний період 25-30 днів. Коренеплоди кулясті, від червоного до червоно-коралового кольору, діаметром 3-5 см і вагою 15-30 г. М'якуш білий, соковитий, хрумкий, слабогострого смаку.
Сорт «Ілка» не розтріскується, довго зберігає товарні якості. Цінується за стабільну врожайність та стійкість до перепадів температур.
Висів насіння
Редис досить холодостійка рослина, терпить заморозки до -2 ° С. Його вирощують в польових умовах безрозсадним способом в кілька етапів за сезон, за винятком червня (піде в стрілку).
Весняний посів - в останніх числах березня, коли земля ще промерзла. Щоб свіжий овоч завжди був на вашому столі, сійте частинами з інтервалом в 10-20 днів.
Осінній посів (для середньостиглих сортів) - в кінці липня і до першої декади вересня, в ці терміни формуються великі коренеплоди, які добре лежать.
Підзимній посів - з 10 по 20 листопада, забезпечує збір на три тижні раніше, ніж при ранньовесняному. Вибирають вирівняне сонячне місце, яке не підтоплюється талими водами. Рядки нарізають в жовтні-листопаді, а коли встановиться морозна погода, сіють сухим насінням, і засипають перегноєм або торфом на глибину 2 см.
Щільність висівання насіння редиски «Ілка»
Висівають в борозни, які протягують один за одним, на відстані 10 см і більше. Проміжок між насінням в канавці близько 5 см, закладення 1-2 см, при глибокому закладенні плоди викривлюються.
З якими культурами краще рости редису?
Редиска споживає мало азоту, тому її можна висаджувати поряд з овочами, яким ця речовина життєво необхідна. Наприклад, з кабачками, гарбузами та картоплею.
Збір урожаю
Збирають у два-три терміни, не рекомендується затягувати збирання. Дозрілий редис в діаметрі близько 2-х см.
Оригинальные коды товаров
Коренеплоди округлої форми, масою 200-400 г, гладкі, шкірка тонка, червоного кольору. М'якоть біла, щільна, соковита, має приємний слабо-гострий смак. Сорт добре зберігається до весни. Для зимового зберігання висаджується на початку липня. Рекомендується для вживання у свіжому вигляді. Широко використовується в народній медицині, завдяки чудовим цілющим властивостям для органів травлення, виводить токсини з організму.
Оригинальные коды товаров
Має зручну форму та ніжний смак. Ранній сорт для відкритого грунта, дозріває через 22 – 27 днів після всходів. Коренеплоди видовжені з білим кінчиком, гладенькі. М’якоть смачна, негостра та соковита, без гіркоти. Стійкий до стрілкування, придатний для посіву с квітня по вересень. Використовується у свіжому вигляді.
Оригинальные коды товаров
Оригинальные коды товаров
Є досить популярним, раннім, можливо цілорічний вирощування. Період вегетації 25 – 30 днів. Плід округлий, яскраво-червоний, корінець тонкий. Стійкість до розтріскування. Має білу, хрумку, щільну, смачну м'якоть. Відмінно та довго зберігає товарний вигляд. Віддає перевагу закритому та відкритому ґрунтам у весняний період..
Оригинальные коды товаров
Один з найпоширеніших сортів з США.
Застосовується в переважній більшості тютюнових сумішей.
Має делікатний смак, високий вміст цукрів в листі, що призводить до ферментації тютюну під час зберігання, і він набуває нового, найтоншого аромату.